Dick-tator 40% 0,7L

Nejvíc kontroverzní GIN v Česku. Náš čistě německý gin destilujeme v nejmenované palírně v Bavorsku z 12 různých bylin. Nejedná se pouze o produkt marketingu, ale i patřičné chuti, za kterou si stojíme. Nejsme nácci, jen si chceme dělat prdel - z každé prodané lahve věnujeme 50 Kč na podporu válečných památníků.

Adolf je jen začátek. Máme v plánu zesměšnit i další KOKOTátory.

Skladem (>50 ks)
1 190 Kč
Kategorie: Hovada
dick tator lahev
Vyrobeno v Německu Plnej moci 100% Vegan & Bio 50 Kč na mírové účely

  PŘÍBĚH  

Recept na tento gin jsme zdědili po dědečkovi, který jej objevil uprostřed Argentinské, Ne… děláme si prdel. Na tyhle rádoby marketingové hala-bala kecy moc nejsme. Pravda je, že náš gin je krutě dobrej a to vám musí stačit. #Kupujneztozakazou

Idea kontroverzní značky se zrodila, stejně jako většina skvělých nápadů, v hospodě. Vedli jsme vášnivé politologické debaty, prošpikované historickými fakty, až jsme se klasicky dostali k Druhé Světové. "Historie je to nejdůležitější, co máme," nesmíme zapomenout hrdinské činy, ale ani zvěrstva, které se v Česku během I. a II. Světové války odehrály. Památek, které nám tuto minulost připomínají, je v Česku mnoho. Bohužel, často se nedostávají pozornosti, kterou zasluhují.

Jsme cynická hovada, ne nácci. Vytvořili jsme značku plnou satiry a vtipu. Adolf je jen začátek... chceme zesměšnit i další KOKOTátory.

  TRADIČNÍ VÝROBA.  

Dick-tator je 100% vyrobený v Německu. Německá palírna, německá lahev, akorát ilustrace nám dělala Rakušanka.

  12 RŮZNÝCH BYLIN.  

Na výrobu ginu jsme použili 12 botanicls, včetně kořenů přímo z okolí Orlího hnízda.
Jalovec, koriander, pomerančová a grepová kůra, chmelové šišky, šípky, rakytník, meduňka, kořeny anděliky, puškvorce, Blutwurz a Enzian.

  PŘÍSNĚ TAJNÁ PALÍRNA.  

Kdo nám gin destiluje musíme držet (ze zřejmých důvodů) pod pokličkou. Nechceme, aby tu palírnu zavřeli.

  KVALITA NADEVŠE.  

Nechceme vás jen oškubat o vaše těžce vydřené chechtáky. Na kvalitě a chuti nám opravdu záleží. Obsah je 100% BIO a Veganský (aby byl Áďa spoko).

  PR DOBRO <3  

Sbírky se dělají na kde co. Ale lidi častokrát zapomínají pečovat o vlastní historii. Nesmíme zapomenout hrdinské činy, ale ani zvěrstva, které se v Česku odehrály. V Česku neexistuje žádná nezisková organizace, která by podporovala válečné památníky. Z každé prodané lahve proto věnujeme 50 Kč na podporu válečných památníků. Počínaje u Památníku Lidice a Památníku Terezín.

Zpět do obchodu