Dick-tator Extra Árijský 45% 0,7L

Ještě vražednější CHUŤ! Takový je DICK-TATOR Extra Árijský. Spešl receptura 12 bylin, silnější voltáž 45% obj. a IDEÁLNÍ DICK je na světě. Tenhle gin vychytává všechny mouchy Originálu. Ručně podepsaný HOVADO EDYŠN je limitovaný na pouze 500 flašek a už nikdy nebude víc. 

PŘEDOBJEDNÁVKA!!! Jako u každého vydání, i zde spouštíme pouze předobjednávku. Může trvat 2 až 3 měsíce, než vám KOMANDO zaklepe u dveří.

 

Předprodej (>50 ks)
1 490 Kč
Kategorie: Hovada
dick tator extra lahev
Vyrobeno v Německu 50 Kč na mírové účely Limited Edyšn 500ks Mengeleho recept

  HOVADO EDYŠN.  

Píše se 30. 4. 2024 a v tajném bunkru DICK-TATOR je atmosféra jedovatější, než pilule kyanidu.
Před rokem začali Vele-DICKOVÉ a jejich inženýři pracovat na kontroverzním ginu, který zbořil hranice morálnosti. Za zavřenými dveřmi však připravovali daleko hrozivější plán jak nasrat ještě více lidí! A teď je monstrum konečně na svobodě!

Díky speciální receptuře Dr.Mengeleho se může DICK konečně  stát vysněným ideálem! Aneb, vlastní medicína chutná nejlíp. Vylepšená receptura, vylepšený DICK: směs 12 bylin a kulervoucích 45% obj. dává vzniknout Extra výrazné chuti.

Bacha!!! Někteří by pro tuhle chuť zabíjeli. (I když třeba sebe)

  LIMITED.  

Extra Árijský gin je LIMITOVANÝ pouze 500ks. Jakmile se vyprodá, už NIKDY nebude víc. Ani za měsíc. Ani za rok. Ani kdybyste poklekli a moc hezky poprosili a měli těch slibů doslova plnou hubu. Tahle receptura je prostě unikát a na důkaz bude každá lahev ručně podepsána Vele-DICKEM osobně... pokud ho do té doby nezavřou.

  TRADIČNÍ VÝROBA.  

Extra Árijský gin vzniká ve stejné řemeslné palírně našich něměckých kamarádů - jako originál. Na tomhle si ale extra mákli!

  POKRYTECKÁ RECEPTURA.  

Speciální receptura vychází z hovádského základu originálních 6 bylin. K tomu bylo přidáno dalších 6 spešl bylin. Pro ty co tedy neumí počítat dohromady 12 botanicls.
Jalovec, Koriander, grepfruit, chmelové šišky, šípky, puškvorec + černý bez, heřmánek, řebříček, měsíček, smil, kardamon.

  PŘEDRAŽENÁ BLBOST.  

Nový gin vychytává všechny mouchy Originálu. Jak vzhledově, tak obsahově. Je tedy určen pro vyvolené FAJNŠMEKRY, a ti si připlatí svými krvavě vydělanými prašulemi. Jestli se ptáte, proč Extra Árijský stojí  o 300 Kč víc, tak důvod je až nebezpečně jednoduchý. Chceme vydělat víc peněz. (Už teď se dívám, který model Porshe si koupím - a tím nemyslím sportovní auto).

  PR DOBRO <3  

Taková trochu Kazmovina - každou pizdovinu zakryj dobrou myšlenkou. Z každé prodané lahve proto věnujeme 50 Kč na podporu válečných památníků. Dohromady jsme již přispěli 70 000 Kč (částka k 30.04.2024)  na památníky Terezín, Lidice a Hrabyně. Být DICK je někdy lepší... než DICK nebýt.

Zpět do obchodu